XV FAMILIADA SIATKARSKA

29 stycznia 2017

15 FAMILIADA SIATKARSKA

W dniu 21 STYCZNIA 2017 roku w hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół odbyła się XV Familiada Siatkarska. Organizatorem tej imprezy corocznie jest Zespół Szkół, który ufundował koszulki dla wszystkich uczestników i puchary dla zwycięzców oraz OSiR w Sulechowie, który ufundował pamiątkowe dyplomy dla wszystkich . Od dwóch lat jest imprezą rozgrywaną w ramach NADODRZANSKIEJ AKADEMII SIATKARSKIEJ .Imprezie przyglądali sie zaproszeni goście; Irena Podsiadły- Starostwo Powiatowe w Zielona Góra ,Burmistrz Sulechowa Ignacy Odważny, który otworzył zawody, Dyrektor OSiR w Sulechowie Łukasz Duch, , Wojciech Sołtys -Kierownik Spraw Społecznych, Oświaty , Zdrowia i Sportu oraz wieloletni Dyrektor Zespołu Szkół w Sulechowie- Roman Rakowski.
Familiada jest to impreza rodzinna, ciesząca się corocznie dużym zainteresowaniem i ma swoje stałe miejsce w kalendarzu imprez szkolnych. W tym roku rozgrywki zgromadziły około 120 osób z Sulechowa i okolic. Zawody rozgrywane w pięciu kategoriach wiekowych . Kategoria I –2 klasa Szkoła Podstawowa, Kategoria II –3 klasa Szkoła Podstawowa, kategoria III – 4 klasa Szkoła Podstawowa, kategoria IV – 5 klasa Szkoła oraz kategoria V- 6 klasa Szkoła Podstawowa . W tym roku w I kategorii wystąpiły 12 pary, II kategorii 11par , III kategorii 15 par, IV kategorii 11 par oraz V kategorii 8 par. Gra odbywa się parami , młodszy zawodnik decyduje o kategorii rozgrywane są w grupach w systemie ,, każdy z każdym ‘’ następnie najlepsze drużyna z grupy wchodziła do finały gdzie walczyła o I miejsce.
Skład sędziowski; Lilla Pająk, , Hanna Brzezińska, , Izabela Gąsieniec , , Mariusz Malinowski , Marek Jęchorek, Ewa Gorzelanna oraz uczniowie ZS w Sulechowie.
klasyfikacja końcowa
KATEGORIA I
wszystkie drużyny otrzymały puchary
KATEGORIA II
wszystkie drużyny otrzymały puchary

KATEGORIA III
I miejsce- Ruszkowski Jędrzej + BRAT
II miejsce- Tomczyk Mateusz +TATA
III miejsce- Gąsiewski Maksymilian + WUJEK

KATEGORIA IV
I miejsce- Maja Bilon + TATA
II miejsce- Nikola Kaczmar + KURYNKA
III miejsce- Natalia Waligóra + TATA

KATEGORIA V
I miejsce- Szymon Szpak + BRAT
II miejsce- Jan Gromiec + SIOSTRA
III miejsce- Marcel Klocek + MAMA
Marcin Cieślak + TATA

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA PRZYBYCIE I ZAPRASZAMY ZA ROK !!!
DSC_9077DSC_9229
DSC_9210DSC_9221 (1)DSC_9216DSC_9221DSC_9216