Turniej sportowy klas II

25 października 2016

Asy z drugiej klasy

22 października br w hali Zespołu Szkół w Sulechowie odbył się, organizowany co roku, Festyn Sportowo- Rekreacyjny ,, Asy z drugiej klasy”.
Zawodnicy rywalizowali ze sobą indywidualnie i drużynowo, próbując swoich sił w 22 różnorakich konkurencjach. Przygotowano zadania wymagające szybkości, siły, celności zręczności i sprawności ogólnej.
Wśród drugoklasistów wyróżniono trzy osoby, które zdobyły największą ilość punktów na wszystkich stacjach zadaniowych. Na pierwszym miejscu uplasowała się uczennica klasy II a- Maja Gorzelanna, zdobywając ogółem 76 punktów. Miejsce drugie, po dogrywce, zajął Dawid Błonka z II e, a trzecie Fabian Wężyk z II b.
W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła klasa II d uzyskując razem 641 punktów. Drugie miejsce przypadło II e – 590 punktów, a trzecie II f -581 punktów.
Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, a wszyscy uczestnicy słodycze.
Organizatorzy imprezy, Lilla Pająk, Hanna Brzezińska i Małgorzata Modrzyk dziękują dzieciom za liczny udział, a Paniom wychowawczyniom klas drugich i młodzieży za pomoc.