NADODRZAŃSKA AKADEMIA PIŁKI SIATKOWEJ

5 listopada 2017

1 KOMUNIKAT – NADODRZAŃSKA AKADEMIA PIŁKI SIATKOWEJ
14 PAŹDZIERNIKA 2017 R.
W dniu 14 października 2017 roku w hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sulechowie odbył się pierwszy turniej w ramach NAPS w formie stacji sprawnościowych . Organizatorem tej imprezy jest Szkoła Podstawowa Nr 3.
Zawody rozegrano w trzech kategoriach wiekowych: klasy III , IV i V , dziewczęta i chłopcy ze szkoły SP1 oraz SP3 w Sulechowie .
Każdy zawodnik miał do zaliczenia 18 stacji sprawnościowych .
KATEGORIA KLAS III
I miejsce- MAJA GORZELANNA SP3 SULECHÓW
II miejsce- ALICJA BILON SP3 SULECHÓW
III miejsce- ALEKSANDRA BUŹKO SP3 SULECHÓW
kolejni zawodnicy to;
• GOSIA SZCZUROWSKA
• ZUZANNA GRESZCZYK
• JULIA PIJANOWSKA
• ALINA DOWGUN
• HANNA SKOWROŃ
• MAJA MICHALSKA
• WIKTORIA SKOWROŃ
• BARTEK TOMCZYK
• JOANNA STANCZYAK
• ALICJA KACZMARSKA

KATEGORIA KLAS IV
I miejsce- NIKODEM WALCZAK SP3 SULECHÓW
II miejsce- PIOTR KLÓSKA SP3 SULECHÓW
III miejsce- MIŁOSZ ZAŁUCKI SP3 SULECHÓW
kolejni zawodnicy to;
• ALEKSANDRA PODHAJSKA
• MILENA DUDZIŃSKA
• JAKUB SKOWROŃ
• ADAM ADLER
• KATARZYNA DZIEŻA
• MATEUSZ ADAMCZYK
• JOANNA WAJDA
• HANNA WIECZOREK
• KAROLINA SUZANOWICZ
• AMANDA BOSY
• MAKSYMILIAN SZELĄG
• MAJA SZYMAŃSKA
• MALWINA ECKERT
• NINA KILARSKA
• KATARZYNA PETLIK
• AMELIA RYCHŁA
• MIŁOSZ MODRZYK
• NICOLA TRACZUK
• JAGODA NOWAK
• JULIA KLUJ

KATEGORIA KLAS V
I miejsce- LENA FRYBEL SP3 SULECHÓW
II miejsce- MATEUSZ TOMCZYK SP3 SULECHÓW
III miejsce- KARINA JANCZURA SP3 SULECHÓW
kolejni zawodnicy to;
• ALEKSANDER MALEŃCZUK
• WOJTEK WACHOWSKI
• JULIA JANKOWSKA
• MAKSYMILIAN GĄSIEWSKI
• ZUZANNA KURKIEWICZ
• MAJA ŻUK
• WANESA PASIAK
• WIKTORIA WICHŁACZ
• DOMINIKA KNYSPEL
• NATALIA OLSZEWSKA
• MARTYNA SZPAK
• SANDRA SZYMAŃSKA
• JULIA GROMIEC
• JAKUB LULCZYK

NAPS jest imprezą cykliczną , cieszącą się trzeci rok z rzędu dużym zainteresowaniem i ma swoje stałe miejsce w kalendarzu imprez szkolnych.
Zawody przeprowadziły: Izabela Gąsieniec i Ewa Gorzelanna.

1 KOMUNIKAT – NADODRZAŃSKA AKADEMIA PIŁKI SIATKOWEJ
14 PAŹDZIERNIKA 2017 R.
W dniu 14 października 2017 roku w hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sulechowie odbył się pierwszy turniej w ramach NAPS w formie stacji sprawnościowych . Organizatorem tej imprezy jest Szkoła Podstawowa Nr 3.
Zawody rozegrano w trzech kategoriach wiekowych: klasy III , IV i V , dziewczęta i chłopcy ze szkoły SP1 oraz SP3 w Sulechowie .
Każdy zawodnik miał do zaliczenia 18 stacji sprawnościowych .
KATEGORIA KLAS III
I miejsce- MAJA GORZELANNA SP3 SULECHÓW
II miejsce- ALICJA BILON SP3 SULECHÓW
III miejsce- ALEKSANDRA BUŹKO SP3 SULECHÓW
kolejni zawodnicy to;
• GOSIA SZCZUROWSKA
• ZUZANNA GRESZCZYK
• JULIA PIJANOWSKA
• ALINA DOWGUN
• HANNA SKOWROŃ
• MAJA MICHALSKA
• WIKTORIA SKOWROŃ
• BARTEK TOMCZYK
• JOANNA STANCZYAK
• ALICJA KACZMARSKA

KATEGORIA KLAS IV
I miejsce- NIKODEM WALCZAK SP3 SULECHÓW
II miejsce- PIOTR KLÓSKA SP3 SULECHÓW
III miejsce- MIŁOSZ ZAŁUCKI SP3 SULECHÓW
kolejni zawodnicy to;
• ALEKSANDRA PODHAJSKA
• MILENA DUDZIŃSKA
• JAKUB SKOWROŃ
• ADAM ADLER
• KATARZYNA DZIEŻA
• MATEUSZ ADAMCZYK
• JOANNA WAJDA
• HANNA WIECZOREK
• KAROLINA SUZANOWICZ
• AMANDA BOSY
• MAKSYMILIAN SZELĄG
• MAJA SZYMAŃSKA
• MALWINA ECKERT
• NINA KILARSKA
• KATARZYNA PETLIK
• AMELIA RYCHŁA
• MIŁOSZ MODRZYK
• NICOLA TRACZUK
• JAGODA NOWAK
• JULIA KLUJ

KATEGORIA KLAS V
I miejsce- LENA FRYBEL SP3 SULECHÓW
II miejsce- MATEUSZ TOMCZYK SP3 SULECHÓW
III miejsce- KARINA JANCZURA SP3 SULECHÓW
kolejni zawodnicy to;
• ALEKSANDER MALEŃCZUK
• WOJTEK WACHOWSKI
• JULIA JANKOWSKA
• MAKSYMILIAN GĄSIEWSKI
• ZUZANNA KURKIEWICZ
• MAJA ŻUK
• WANESA PASIAK
• WIKTORIA WICHŁACZ
• DOMINIKA KNYSPEL
• NATALIA OLSZEWSKA
• MARTYNA SZPAK
• SANDRA SZYMAŃSKA
• JULIA GROMIEC
• JAKUB LULCZYK

NAPS jest imprezą cykliczną , cieszącą się trzeci rok z rzędu dużym zainteresowaniem i ma swoje stałe miejsce w kalendarzu imprez szkolnych.
zawody przeprowadziły: Izabela Gąsieniec i Ewa Gorzelanna.

Gazetka Szkolna

Projekt „Dasz Radę”

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Informacje  Wydarzenia

Galeria

Patron szkoły

Certyfikaty