Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego Szkół Podstawowych w mini piłce siatkowej w kategorii „czwórek” dziewcząt i chłopców.

26 lutego 2018

5 lutego 2018 roku w hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Sulechowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu szkół podstawowych w mini piłce siatkowej w kategorii „czwórek”. Reprezentacja dziewcząt i chłopców naszej szkoły pokonała Szkołę Podstawową nr 1 z Sulechowa oraz Szkołę Podstawową nr 1 z Nowogrodu Bobrzańskiego i zajęła I miejsce awansując do dalszego szczebla rozgrywek.
I. Miejsce SP 3 Sulechów
II. Miejsce SP 1 Sulechów
III. Miejsce SP 1 Nowogród Bobrzański
Trenerką dziewcząt z klasy sportowej VI a jest Izabela Gąsieniec. W skład zwycięskiej drużyny weszły następujące uczennice: Basiak Jagoda, Bilon Maja, Grootens Anna, Kaczmar Nikola, Krochmal Julia, Kopycińska Agata, Kuczyńska Nikola, Nowak Alicja, Suwała Zuzanna, Szczepuła Oliwia, Szydłowska Krolina i Waligóra Natalia.
Chłopców trenuje pan Krzysztof Zjawin. Reprezentację szkoły tworzą: Dziadek Kacper, Kokociński Marcin, Lupa Filip, Muller Bartosz, Nagórny Bartosz, Więcławski Kamil z klasy VI a oraz Gromiec Jan z VII b i Ruszkowski Marcin z klasy V a.