FINAŁ IMS W MINI-SIATKÓWCE DZIEWCZĄT W KATEGORII 4

5 czerwca 2016

Komunikat z zawodów finałowych LOM 2015/2016 Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w Mini Piłce Siatkowej w kat. „4” dziewcząt.

21 kwietnia 2016 roku w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół w Sulechowie odbyły się zawody finałowe LOM 2015/2016 w mini piłce siatkowej w kat. „4” dziewcząt.
Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klasy VI A w składzie: Alchimowicz Klaudia, Eckert Martyna, Dąbrowska Natalia, Gromulska Maja, Marcinkiewicz Julia, Mazur Daria, Podhajska Anna, Wieczorek Nikola, Zjawin Kornelia. Uczennice trenują pod okiem pana Romualda Modrzyka. W skład zespołu weszła również zawodniczka pani Ewy Gorzelannej Micewicz Agata .
Dziewczęta pokonały rywalki i zdobyły I miejsce w województwie lubuskim. Najlepszą zawodniczką zawodów została Nikola Wieczorek. Dziewczęta będą reprezentować nasze województwo w turnieju ogólnopolskim w Głuchołazach.

Wyniki rywalizacji sportowej przedstawiają się następująco:

DZIEWCZĘTA

I. Miejsce SP 3 Sulechów
II. Miejsce SP Szlichtyngowa
III. Miejsce SP Kosieczyn
IV. Miejsce SP 17 Gorzów Wlkp.
DSC_5248 (1)