CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY KLAS IV

4 października 2016

SPORTOWE ZMAGANIA CZWARTOKLASISTÓW

1 października br. uczniowie klas czwartych Zespołu Szkół wzięli udział w zorganizowanym, już po raz kolejny,
czwórboju lekkoatletycznym.
Dziewczęta i chłopcy próbowali swoich sił w czterech konkurencjach:
skoku w dal, rzucie piłeczką palantową, biegach na 60 i 600 metrów.
Zawodnicy rywalizowali ze sobą indywidualnie i drużynowo.
W klasyfikacji dziewcząt zwyciężyła uczennica klasy IVA- Paulina Górska, uzyskując w czterech konkurencjach sumę 182 punktów.
II miejsce zajęła uczennica tej samej klasy Lena Frybel (156 punktów). Na miejscu III uplasowała się Alicja Rusin z IVB z wynikiem 154 punkty.
Wśród chłopców najlepiej wystartował, zdecydowanie pokonując rywali, Kamil Niewiedział z IVA, który zdobył 167 punktów.
Mateusz Tomczyk, również z IVA zgromadził 145 punktów i zajął miejsce II. Uczeń klasy IVC Kamil Szustak 140 punktów uzyskał miejsce III.
Współzawodnictwo drużynowe zakończyło się sukcesem klasy IVA.
Kolejne miejsca zajęły IVD, IVC i IVB.
Każdej z klas na ręce kapitana wręczono pamiątkowy puchar oraz słodycze. Zawodniczki i zawodnicy, którzy uzyskali indywidualnie najwyższe lokaty otrzymali medale i dyplomy.

dsc_8057dsc_8061dsc_8023dsc_8032dsc_8038Organizatorami czwórboju byli:
Lilla Pająk, Hanna Brzezińska, Izabela Gąsieniec i Paweł Konsur.